foto1
Naujoji gatvė
foto1
Alytaus panorama
foto1
Miesto fontanas
foto1
Alytaus piliakalnis
foto1
Miesto rotušė
Alytaus miesto vietos veiklos grupė Įm. k. 304045184 Rotušės a. 4, Alytus el. paštas info@alytusvvg.lt

Alytus VVG

Alytaus miesto vietos veiklos grupė

es

VšĮ „Gerumo skraistė“ vykdo projektą “Pagalba į namus ir asmeninis asistentas negalią turintiems darbingo amžiaus asmenims“, skirą įgyvendinti Alytaus miesto vietos plėtros strategiją. Nuo 2019 m.  gruodžio mėn. teikiamos pagalbos į namus ir asmeninio asistento paslaugos, kuriomis siekiama užtikrinti kompleksinį paslaugų teikimą tikslinei grupei, sudarant asmeniui sąlygas gauti pagalbą ir padėti jam būti savarankiškesniam asmens higienos, mitybos, judumo, socialinių santykių veiklose.

Projekto tikslas ir misija - atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, suteikti pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje, padėti atlikti užduotis, kurios kitų akimis atrodo labai paprastos: pagalba atliekant buities darbus, palyda į gydymo, užimtumo, viešąsias įstaigas ar laisvalaikio erdves, pasivaikščiojimas parke ar net paprastas pokalbis kartais būna tarsi vaistas.

Kas gali gauti šias paslaugas

Teikiant paslaugas, kiekvienu atveju individualiai nusprendžiama, kurios pagalbos priemonės yra būtinos. Pateikus prašymą gauti paslaugas, individualiai yra vertinamas kiekvieno kliento poreikis jas gauti.

Vienam asmeniui galimos trys valandos per dieną nemokamos asmeninio asistento pagalbos.

Teisę į asmeninio asistento paslaugas turi asmenys:

- kurių deklaruota ir (ar) faktinė gyvenamoji vieta yra Alytaus mieste;

- kurie yra vyresni nei 16 metų amžiaus;

- kuriems LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka nustatytas neįgalumo lygis arba darbingumo lygis.

Kaip gauti paslaugas

Asmuo, pageidaujantis gauti pagalbos į namus ir asmeninio asistento paslaugas, ir (ar) jo tėvai ar įtėviai, globėjai, sutuoktinis ar kitas įgaliotas asmuo turi kreiptis į VšĮ „Gerumo skraistė“ administraciją ir parašyti prašymą, pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir SADM išduotą Neįgalumo lygio pažymą ar darbingumo lygio pažymą.

Prašymus teikti galite adresu: Lelijų g. 44, Alytus arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos suteiks: VšĮ „Gerumo skraistė“ direktorė Gita Mickevičiūtė - tel. 8 687 71309 arba socialinė darbuotoja Ingrida Rimavičė - tel. 8 602 05450

 

Projektas iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Dabar naršo

Dabar svetainėje 75 svečiai ir narių nėra

Kalendorius

Rugsėjis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Prisijungimas